Westans
Medarbetare

Vi berättar gärna hur vi kan hjälpa dig och du är varmt välkommen att ringa eller maila oss. Då vi har transportledare över hela vårt geografiska område kommer vi nära marknaden och dina behov.

Lars Edsvik
Strömsund

Lars Edsvik

Operativ chef
070-552 17 71
lars.edsvik@westan.nu

Lena Sundin
Strömsund

Lena Sundin

Administration
070-357 45 30
lena@westan.nu

Peter Palm
Strömsund

Peter Palm

Transportledare 
072-711 92 75
peter.palm@westan.nu

Helena Wallin
Östersund

Helena Wallin

Transportledare
073-839 63 85
helena.wallin@reaxcer.se

Jonas Zwahlen
Östersund

Jonas Zwahlen

Transportledare
070-643 94 11
jonas@westan.nu

Michael Schaine
Östersund

Michael Schahine

VD
070-295 45 26
michael@westan.nu

Sven-Åke Jonasson
Sveg

Sven-Åke Jonasson

Marknadsansvarig Norr
070-5940907
sven-ake.jonasson@reaxcer.se

Katarina Persson
Sveg

Katarina Persson

Produktionsledare
070-100 16 08
katarina@westan.nu

Ingela Kälvedal
Sveg

Ingela Kälvedal

Transportledare
070-569 18 79
ingela@westan.nu

Peter Westlin
Sundsvall

Peter Westlin

Marknadsansvarig Syd
070-680 06 11
peter@westan.nu

Mats Larsson
Ilsbo

Mats Larsson

Transportledare
070-559 23 23
mats@westan.nu

Örjan Olsson
Ljusdal

Örjan Olsson

Transportledare
070-990 20 11
orjan@westan.nu

Magnus Eriksson, Transportledare i Ljusdal
Ljusdal

Magnus Eriksson

Transportledare
070-666 41 10
magnus@westan.nu

 

Sten Eriksson
Orsa

Sten Eriksson

Transportledare
070-844 50 99
sten@westan.nu

Mattias Borgström
Svärdsjö

Mattias Borgström

Transportledare
072-232 10 87
mattias@westan.nu

Anders Rolin
Mehedby

Anders Rolin

Transportledare
070-366 46 60
anders@westan.nu

Andreas Rolin
Mehedby

Andreas Rolin

Transportledare
070-540 40 65
andreas@westan.nu

Patrik Josjö
Norrtälje

Patrik Josjö

Transportledare
070-398 98 93
patrik@westan.nu